Vláknitopryžové desky

Temafast_E

Temafast Economy

Ekonomická verze desky vyrobená ze směsí organických vláken spojených NBR/SBR.

Deska má širokou oblast použití ve všech odvětvích průmyslu při nižších parametrech.

Temafast

Temafast

Základní deska vyrobená z organických vláken spojených NBR.

 

Deska má širokou oblast použití ve všech odvětvích průmyslu při nižších parametrech.

Temasil NG

Temasil NG

Nová generace vláknitopryžových desek tvořená speciálním plnivem a upravenou směsí NBR předurčuje tuto desku všude tam, kde je kladen důraz na flexibilitu / poddajnost s dokonale hladkým povrchem. Nová technologie je šetrná k životnímu prostředí s velmi příznivou cenou za vynikajících pracovních podmínek.

 

Pro své kvalitní složení lze desku aplikovat v široké oblasti petrochemie, olejářství, chem. průmyslu, potravinářství i v oblasti strojírenství.

Temasil HT

Nový druh ekologické těsnící desky šetrný k životnímu prostředí s vynikající odolností v oblasti páry vyšších parametrů. Deska obsahuje kvalitní směs minerálních i aramidových vláken spojených NBR kaučukem.

Svým složením je deska především vhodná pro aplikaci v oblasti páry vyšších parametrů. Desku lze použít v široké oblasti pro utěsnění vody, olejů, chladících kapalin i základních chemikálií v petrochemii i naftovém průmyslu.

Temaplus

Temaplus

Univerzální těsnící deska, obsahující vysoce odolná aramidová vlákna, teplotně odolná plniva spojená speciálním NBR.

Pro svoje výborné mechanické vlastnosti je vhodná pro oleje, pohonné hmoty, maziva, alkoholy, plyny, uhlov., chlad. kapaliny, slabě kyselá a zásaditá média.

Temacarb

Speciální těsnící deska vyrobená na bázi uhlíkových vláken a speciálních přísad, spojených vysoce kvalitním NBR.

Použitím je především vhodná pro vyšší teploty a tlaky, zejména pro přehřátou páru. Je vhodný i pro zásaditá média.

Graftem

Bezazbestová těsnící deska na bázi grafitových částic. Deska je složená z grafitu vyztuženého aramidovými vlákny a nízkého obsahu spojovacích částic.

Zejména vhodná pro utěsnění v oblasti páry nižších parametrů, utěsnění oleje, paliv, uhlovodíků i chladiv.

Lze dodávat i v ekonomické verzi.

Temacid

Těsnící deska se speciální směsí kaučuků, vyvinutá pro chemický průmysl.

Tato deska je zejména doporučována pro utěsnění kyselin a zásad. Dále má širokou oblast použití pro oleje, paliva a chladící kapaliny.

Temaflex

Těsnící deska vyrobená z kvalitních materiálů. Aramidová a minerální vlákna jsou kombinována tak, aby tato deska byla výrazně flexibilní a vhodná pro nejširší možné použití při středních parametrech. Vlákna jsou spojena speciálním NBR a díky tomu je zajištěna trvalá flexibilita.

Používá se pro utěsnění základních chemikálií, olejů, plynů, vody a páry.

Temafix SD

Zvukově izolační deska vyrobená na bázi minerálních vláken spojených kvalitními pojivy.

Snadné zpracování a odolnost proti vysokým teplotám předurčuje tuto zvukově izolační desku pro použití v různých dopravních prostředcích, například jako jedna z vrstev podlah kolejových vozidel a ostatních dopravních prostředcích.

Temasil Titan

Unikátní těsnící deska pro aplikace pracující při vysokých teplotách. Tento produkt je vyroben z aramidových vláken a speciálních přísad spojených vysoce kvalitním HNBR, aby výsledné těsnění dosahovalo nejvyšší kvality.

Temasil Titan je univerzální typ těsnící desky, vhodné na olej, benzín, páru, plyny, uhlovodíky, roztoky organických a anorganických kyselin, chladiva i maziva.

Temafast Speciál

Těsnící materiál na bázi aramidových vláken a jiných neazbestových plnidel vázaných vysoce kvalitním NBR.

Deska má široké průmyslové využití na méně náročných aplikacích.

Temasil

Kvalitní deska obsahující směs teplotně odolných vláken se speciálním NBR. Vhodná pro utěsnění teplé a studené vody, olejů, plynů a základních chemikálií.

Používá se pro utěsnění základních chemikálií, olejů, plynů, vody a páry.

temac auto

Temasil Auto

Speciální těsnící deska z aramidových a celulózových vláken. Jako pojivo se používá směs NBR a SBR.

Složení této těsnící desky je speciálně navrženo pro automobilový průmysl. Používá se k utěsnění oleje, chladící kapaliny a vody. Je vhodný pro aplikace s omezeným zatížením šroubů.