Statická tepelně izolační těsnění

Izolační přírodní

PB 000

PERMANENT PB 000 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z bavlněné příze bez impregnace.

Izolační skleněné

DS 000 do 600°C

PERMANENT DS 000 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, vyrobené čtyřdráhovou technologií pletení z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění o malé hmotnosti je měkké, pružné a dobře tvarovatelné.

DS 000 G do 600°C

PERMANENT DS 000 G je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, vyrobené čtyřdráhovou technologií pletení z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění o malé hmotnosti je měkké, pružné a dobře tvarovatelné je impregnované grafitem

TS 000 do 600°C

PERMANENT TS 000 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, točené, je kruhového průřezu, vyrobené z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění je odolné vysokým teplotám, je nehořlavé.

HS 000 do 600°C

PERMANENT HS 000 je pletená hadička, vyrobená z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění je elektricky nevodivé, nehořlavé

Izolační háčkované skleněné

KP 250 do 600°C

PERMANENT KP 250 je měkké provedení háčkovaného těsnění, vyrobené z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna. Těsnění je nehořlavé, určené pro statické použití.

KP 256 do 600°C

PERMANENT KP 256 je měkké provedení háčkovaného těsnění, vyrobené z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna. Těsnění je upraveno černou barvou. Těsnění je nehořlavé, určené pro statické použití.

KP 356 do 600°C

PERMANENT KP 356 je zvlášť měkké provedení háčkovaného těsnění oválného tvaru, vyrobené z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna. Těsnění je tvarované do pásky, je barevně upraveno a podlepeno samolepící páskou, která usnadňuje jeho polohu při montáži.

KP 450 do 600°C

PERMANENT KP 450 je měkká háčkovaná páska, vyrobená z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna, podlepená samolepící páskou, která usnadňuje její polohu při montáži. Těsnění je určené pro statické použití.

KP 456 do 600°C

PERMANENT KP 456 je měkká háčkovaná páska, vyrobená z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna, barevně upravená, podlepená samolepící páskou, která usnadňuje její polohu při montáži. Těsnění je určené pro statické použití.

OB 000

PERMANENT OB 000 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění ze sklovláknitých objemových pramenů, které jsou fixovány řídkým opletem ze skleněné příze

OB H50 do 600°C

PERMANENT OB H50 je vysoce kvalitní háčkované tepelně izolační těsnění z 9µ „E“ skleněných vláken. Jádro těsnění je z kontinuálních skleněných vláken. Těsnění je měkké, nehořlavé.

OB H56 do 600°C

PERMANENT OB H56 je vysoce kvalitní háčkované tepelně izolační těsnění z 9µ „E“ skleněných vláken. Jádro těsnění je z kontinuálních skleněných vláken. Těsnění je měkké, nehořlavé, barevně upravené.

Izolační keramické

HX 010 do 1050°C

Těsnění PERMANENT HX 010 je pletená hadička, vyrobená z keramické příze, zesílená nerezovým drátem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.

HX 060 do 800°C

Těsnění PERMANENT HX 060 je pletená hadička, vyrobená z keramické příze, která je zesílená skleněnou přízí. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.

TX 010 do 1050°C

Těsnění PERMANENT TX 010 je těsnění kruhového průřezu z keramické příze zesílené nerezovým drátem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.

TX 060 do 800°C

Těsnění PERMANENT TX 060 je těsnění kruhového průřezu z keramické příze zesílené skleněným vláknem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.

PX 010 do 1050°C

Těsnění PERMANENT PX 010 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené nerezovým drátem. Těsnění je pleteno dvoudráhovou konstrukcí. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.

PX 010 G do 1050°C

PERMANENT PX 010 G je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené nerezovým drátem. Těsnění je pleteno dvoudráhovou konstrukcí. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna. Těsnění je impregnované grafitem.

PX 060 do 800°C

Těsnění PERMANENT PX 060 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené skleněným vláknem. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.

PX 060 G do 800°C

Těsnění PERMANENT PX 060 G je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené skleněným vláknem. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna. Těsnění je impregnované grafitem.

Jiné materiály

DA 000 S do 260°C

PERMANENT DA 000 / S je specielní těsnící ucpávka pletená ze staplové aramidové příze o vysoké pevnosti.

PC D0X do 700°C

PERMANENT PC DOX je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z čedičového vlákna, které odolává vysokým teplotám, má mimořádnou odolnost k otěru a mimořádnou chemickou odolnost. Těsnění je dobře tvarovatelné a udržuje zvolený tvar.