Grafitové desky

Temagraph S

Temagraph S je základní deska vyrobená z expandovaného grafitu a není vystužena žádnou vložkou. Tyto desky jsou používány také pro výrobu desek vyztužených ocelovou nebo niklovou vložkou.

Temagraph S se používá jako těsnění, i jako příložná vrstva pro kamprofilová těsnění a nebo vložka pro obalované těsnění. Snadno se opracovává.

Temagraph Fi

Temagraph Fi je zesílená těsnící deska z čistého expandovaného grafitu s jednou, nebo více vlepenými hladkými vložkami z nerezové oceli.

Použití je vhodné pro vysoké provozní tlaky a teploty včetně páry a proto má široké využití ve všech oblastech chemie, petrochemie i jiném průmyslu.

Temagraph Ti

Temagraph Ti je zesílená těsnící deska z expandovaného grafitu s vložkou z perforovaného plechu z nerezové oceli. Temagraph Ti dlouhodobě odolává vysokým provozním tlakům a kolísajícím teplotám a má proto široké využití zejména v parních aparátech, chemickém, petrochemickém i jiném průmyslu.

Temagraph Ni

Temagraph Ni je těsnící deska deska z čistého expandovaného grafitu vyztužená hladkou vložkou z niklového plechu.

Temagraph Ni je určen pro použití při středních pracovních parametrech. Desku lze snadno řezat, stříhat a opracovávat.

Temagraph HP

Temagraph HP je vícevrstvá grafitová deska určená pro velmi vysoké parametry teploty a tlaku s univerzálním použitím. Perforované vložky z ušlechtilé oceli nejsou lepeny a v kombinaci s vyšší kvalitou grafitových vrstev zabezpečují stabilní chemickou odolnost a aplikaci všude tam, kde je zapotřebí utěsnit velmi vysoké pracovní teploty a tlaky.

Temagraph TG

Temagraph TG je grafitová deska zesílená vložkou z kvalitní oceli z tahokovu (trojrozměrná struktura), která umožňuje při zvýšeném měrném tlaku vynikající rozvrstvení těsniva v přírubovém spoji.