Vláknitopryžové desky

MT-Sil 2100

MT-Sil 2100 je základní materiál na bázi směsi organických vláken spojených směsí elastomerů SBR a NBR, pomocí speciálního kalandrovacího procesu. Použití na ty nejzákladnější aplikace ve vodárenství a teplárenství.

MT-Sil 2200

MT-Sil 2200 je bezasbestová deska vyrobená z organických vláken spojenými NBR a kaučukem. Používá se pro základní pracovní podmínky ve vodárenství, teplárenství a strojírenství.

MT-Sil 2300

MT-SIL 2300 vláknitopryžová deska tvořená speciálním plnivem a upravenou směsí NBR. Tento materiál je využíván všude tam, kde je kladen důraz na flexibilitu a elastičnost. Použití zejména v petrochemii, olejářství, chemickém průmyslu, potravinářství a strojírenství.

MT-Sil 2400

MT-Sil 2400 vláknitoryžová deska vyrobená z aramidových vláken a elastomerů jedná se o nejpoužívanější materiál s výbornými mechanickými vlastnostmi a poměrem cena / výkon. Zejména vhodná pro utěsnění v oblasti páry nižších parametrů, oleje, paliv, uhlovodíků

MT-Sil 2500

MT-Sil 2500 vláknitopryžová deska s vysokou teplotní, chemickou a mechanickou odolností s důrazem na plynotěsnost na bázi HNBR pryže. Spolu s nerezovým drátem uvnitř pro zvýšení tlakové použitelnosti, je tato deska předurčena pro ty nejnáročnější aplikace ve všech oblastech průmyslu. Materiál je vhodný na vodu, olej, páru, uhlovodíky a roztoky z organických i anorganických kyselin včetně chladících kapalin.

MT-Sil 2600

MT-Sil 2600 materiál vyrobený na bázi uhlíkových vláken a speciálních přísad, spojených vysoce kvalitním NBR. Především vhodný pro vyšší teploty a tlaky, zejména pro přehřátou páru. Hodí se zejména pro zásaditá média. Tedy s pH větší než 7.

MT-Sil 2700

MT-Sil 2700 materiál vyrobený se směsí kaučuků, který je určen zejména pro chemický průmysl. Těsnění vyrobeno z tohoto materiálu se hodí pro utěsnění kyselin a zásad, ale i pro ostatní média jako jsou oleje, paliva a chladící kapaliny.