Grafitové desky

Klinger G

Oblast použití:
Tato grafitová folie je oboustraně laminována polymerovou folií za účelem zvýšení tepelné vodivosti a vyšší chemické odolnosti. Tenkrá krycí folie také výrazně zlepšuje manipulaci (deska „nečerní“, je pevnější a lépe odolává poškrábání) a tím i životnost materiálu. Folie zároveň působí jako anti-stick prvek. Materiál má vysokou zatížitelnost utahovacím momentem
a vyšší zpětné odpružení než nelaminované grafitové folie.

Z desky lze přímo na místě vystřihnout nebo vyříznout jakýkoli tvar těsnění.

Složení:
Grafitová těsnicí deska G nemá žádnou plechovou vložku. Obě strany jsou laminovány speciální polymerovou folií.

Klinger PSM

Oblast použití:

Tento materiál je vhodný pro teploty cca 450°C. V inertní atmosféře (bez přístupu kyslíku) vhodné i pro mnohem vyšší teploty. Obzvláště vhodné při vyšším chemickém a tepelném zatížení. Klinger Graphit Laminát PSM si udržuje své fyzikální hodnoty v celém oboru použití.

Složení:
Klinger grafit laminát PSM sestává z vrstev expandovaného grafitu, který je naválcován na nerezový hrotkový plech.

Klinger PSM-3

Oblast použití:
Základní grafitová těsnicí deska PSM je nyní dodávána i v provedení se 3 vložkami z hrotkové plechu. Díky tomu je ještě pevnějsí a snáší vyšší utahovací tlaky při utahování, a proto se hodí na náročnější aplikace.
Obzvláště vhodné při vyšším chemickém a tepelném zatížení. KLINGER graphit laminát PSM si udržuje své fyzikální hodnoty v celém oboru použití.

Složení:
Základní grafitová těsnicí deska PSM je nyní dodávána i v provedení se 3 vložkami z hrotkového plechu. Díky tomu je ještě pevnější a snáší vyšší utahovací tlaky, a proto se hodí na náročnější aplikace. Obzvláštně vhodné při vyšším chemickém a tepelném zatížení.

Klinger SLS

Oblast použití:
Materiál KLINGER grafit laminát SLS má jako vložku hladký nerezový plech.

Složení:
Grafitová těsnicí deska SLS má vložku z hladkého plechu.