Grafitové desky

Sigraflex Hochdruck

SIGRAFLEX HOCHDRUCK je několikavrstvá vysoce pevná grafitová těsnicí deska z 0,5 mm silných vrstev vysoce čistých grafitových fólií a 0,05 mm silných fólií z ušlechtilé oceli. Podle požadované tloušťky materiálu se navzájem bez použití lepidla spojí více vrstev fólií z grafitu a z ušlechtilé oceli v patentovaném výrobním procesu, což vede k vynikajícím mechanickým vlastnostem. Za účelem lepší manipulace a snížení netěsností je těsnicí deska opatřena impregnací.

Sigraflex Universal

SIGRAFLEX UNIVERSAL je grafitová těsnicí deska vyrobená z
ohebné grafitové fólie bez lepidel zesílená jednou nebo dvěma
vložkami z hrotovaného plechu z ušlechtilé oceli 316 (L).
Za účelem lepší manipulace a snížení netěsností je těsnicí
deska opatřena impregnací.

Sigraflex Standard

SIGRAFLEX STANDARD je homogenní těsnicí deska z
pružného grafitu. K lepší manipulaci a ke snížení průsaků
je těsnicí deska opatřena impregnací.

sigraflex basis

Sigraflex Basis

SIGRAFLEX – Ohebná grafitová fólie je vyrobena z vysoce kvalitního expandovaného přírodního grafitu bez přídavku pojiv. Tento materiál je homogenní ale silně anizotropní; inhibitory zlepšují jeho vlastnosti. SIGRAFLEX APX2 fólie poskytuje maximální ochranu před oxidací a zajišťuje vyšší provozní bezpečnost a dlouhou trvanlivost.

Sigraflex Economy

SIGRAFLEX ECONOMY je grafitová těsnicí deska slepená z pružných grafitových fólií a z jedné respektive ze dvou fólií  z ušlechtilé oceli 316 (L) o tloušťce 0,05 mm.

Sigraflex Sigraseal

SIGRASEAL je grafitová těsnící deska vyrobená z ohebné  grafitové fólie a bez pojiv zesílená vložkou z hrotovaného plechu z ušlechtilé oceli 316 (L).

Sigraflex APX2 Hochdruck

SIGRAFLEX APX2 HOCHDRUCK is a multilayer high-strength graphite sealing sheet – designed for high-temperature  applications. The sheet is comprised of 0.5 mm thick layers of highly oxidation resistant SIGRAFLEX APX2 flexible graphite and 0.05 mm thick layers of stainless steel foil, manufactured with SIGRAFLEX HOCHDRUCK technology.

Sigraflex Hochdruck Pro

SIGRAFLEX HOCHDRUCK PRO is a multilayer high-strength graphite sealing sheet comprising thin layers of high-purity graphite foil and 0.05 mm thick stainless steel foils. Depending on the sheet thickness required, several layers of graphite and stainless steel foil are joined together in a special adhesive-free process. As a result, the sheets have outstanding mecha-nical properties. The sealing sheet is impregnated to reduce leakage and improve handling.

Sigraflex Universal Pro

SIGRAFLEX UNIVERSAL PRO is an adhesive-free graphite sealing sheet made from flexible graphite foil with one or two tanged stainless steel reinforcements. The sealing sheet is impregnated to reduce leakage and improve handling.